wykładowcy - drumbattle

Idź do spisu treści

Menu główne

wykładowcy

warsztaty

Maciej "Blindman" Głuchowski - producent i realizator dźwięku, nauczyciel gry na perkusji, edukator, organizator warsztatów perkusyjnych oraz perkusista z trzydziestoletnim stażem. Współpracuje lub współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. LVTR, DonGURALesko, Candida, FunkMasterPunk, Dump, Sweet Noise, Armia, Acid Drinkers, Moskwa. Na co dzień szef marketingu i osoba odpowiedzialna za materiały wideo w portalu perkusyjnym BEAT IT.Jarosz Przemysław - związany z wrocławskim środowiskiem jazzowym od początku studiów na tamtejszej Akademii Muzycznej w 1999 r. W czasie studiów finalista wielu konkursów i laureat kilku nagród zespołowych i indywidualnych. Współpracował z szeregiem czołowych przedstawicieli polskiej sceny jazzowej a obecnie jako członek zespołów: Piotra Barona, Krystyny Stańko, Dominika Bukowskiego i Big Bandu Uniwersytetu Zielonogórskiego występował na większości polskich festiwali jazzowych. Od 2013r. związany również z formacjąLion Vibrations, przedstawicielem nurtu reggae w Polsce. Od 2005r kontynuuje pracę dydaktyczną i naukową, w 2014r. uzyskał stopień doktora sztuk muzycznych, w dyscyplinie instrumentalistyka. Obecnie zatrudniony jako adiunkt na Wydziale Instrumentalnym, w klasie perkusji jazzowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz wykładowca klasy perkusji w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Kaliszuk Dariusz   - absolwent klasy perkusji wrocławskiej Akademii Muzycznej. Po ukończeniu studiów w ramach Stypendium Ministra Kultury przebywał na Kubie, gdzie doskonalił swój warsztat perkusyjny. Po powrocie do kraju związał się z Akademią Muzyczną we Wrocławiu gdzie pracuje do dziś w charakterze wykładowcy w klasie perkusji w Zakładzie w Muzyki Jazzowej. Był członkiem takich zespołów jak Salted Peanuts i Funky Groove. Współpracował z orkiestrą ALEX BAND i KUKLA BAND. Obecnie związany jest również z wrocławskim Teatrem Muzycznym CAPITOL.

Mocarski Mariusz  - perkusista sesyjny, koncertujący i nagrywający z wieloma artystami reprezentującymi różne style muzyczne. Występował m.in. z Krzysztofem Kiljańskim, Marysią Sadowską, Patrycją Markowską, Justyną Steczkowską, Robertem Janowskim, Agnieszką Chylińską i wielu innymi... Uczestniczył w nagraniu ponad trzydziestu płyt CD.  Ponadto jest aktywnym pedagogiem, prowadzi pokazy i warsztaty perkusyjne. W roku 2010 zdobywa II miejsce w ogólnopolskim konkursie gry na zestawach V-drums organizowanym przez firmę Roland.  W roku  2012 zostaje endorserem i demonstratorem perkusji elektronicznych ROLAND, przeprowadzając do tej pory ponad 50 prezentacji instrumentów V-Drums. Mariusz jest również jednym z doradców  R&D  of Percussion Products. Od 2010 jest członkiem Towarzystwa Sztuki Perkusyjnej, które pełni funkcję polskiego oddziału Percussion Arts Society – największej na świecie organizacji perkusyjnej.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego