uczestnicy - drumbattle

Idź do spisu treści

Menu główne

uczestnicy

konkurs

Zestaw perkusyjny do lat 12 / grupa A

Fyda Karol
kl. 5 / cykl 6 letni  SM I st. w Bobowej
nauczyciel: Rafał Pawlak
repertuar:  Eckhard Kopetzki  „Summer Dance”

Głowacki Szymon
kl. 1 / cykl 4 letni  PSM I st. w Jeleniej Górze
nauczyciel: Grzegorz Szymański
repertuar:  Michael Jackson „Billie Jean”

Milczarski Cezary
kl. 6 / OSM I st.  w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Barbara Galas
repertuar:  Survivor  „Eye of the Tiger”

Olech Szymon
kl. 2 / OSM I st. w ZSM im. F. Rybickiego w Tychach
nauczyciel: Mateusz Misiak
repertuar:  Murray Houllif “The Funkmeister”

Polak Miłosz
kl. 4 / OSM I st. nr 3 we Wrocławiu
nauczyciel: Grzegorz Szymański
repertuar:  Jesus Christ Superstar „What’s the Buzz / Strange Thing Mystifying”

Rudziński Gabriel
kl. 2 / OSM I st. nr 2 we Wrocławiu
nauczyciel: Jacek Muzioł
repertuar:  Bruno Mars  „Uptown Funk”

Rudziński Marcel
kl. 4 / OSM I st. nr 2 we Wrocławiu
nauczyciel: Radosław Jędraś
repertuar:  Dream Theatre  „Dance of Eternity”

Sajdak Szymon
Tuchów
nauczyciel: Rafał Pawlak
repertuar:  Eckhard Kopetzki  „Happy End”

Sikorski Antoni
kl. 4 / PZSM w Bydgoszczy
repertuar:  Yellow Jackets ”Schaun Martin”

Skowron Mikołaj
kl. 5 / cykl 6 letni  SM I st. w Tuchowie
nauczyciel: Rafał Pawlak
repertuar:  Eckhard Kopetzki  „Groove 4U”

Smoliński Julian
kl. 4 / OSM I st. nr 2 we Wrocławiu
nauczyciel: Jacek Muzioł
repertuar:  Rick Astley  „Never Gonna Give You Up”

Szwajka Gerald
Szkoła Yamaha Bielany Wrocławskie
nauczyciel: Jakub Wójcik
repertuar:  Waterflame  „Electroman Adventures”

Wiatrowski Adam
kl. 4 / OSM I st. nr 3 we Wrocławiu
nauczyciel: Grzegorz Szymański
repertuar:  Linkin Park „Road Untraveled”

######

Zestaw perkusyjny do lat 16 / grupa B

Barczyk Karol
kl. 7 / OSM I st. nr 3 we Wrocławiu
nauczyciel: Michał Polak
repertuar:  Toto „Rosanna”

Drzał Damian
Nosówka
repertuar:
TotoJake to the Bone

Jaskólski Szymon
kl. 1 / OSM II st.  w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Barbara Galas
repertuar:  Rush  „Nobody’s Hero”

Kajmowicz Hubert
kl. 5 / cykl 6 letni  SM I st. w Tuchowie
nauczyciel: Rafał Pawlak
repertuar:  Jacky Bourbasquet  „J F Paka”

Kowalski Nikodem
Prywatna Szkoła Make Music School Wrocław
nauczyciel: Marceli Foltan
repertuar:  Primus „Jerry Was a Race car Driver”


Kübler Maurycy
Prywatna Szkoła Make Music School Wrocław
nauczyciel: Marceli Foltan
repertuar:  Twenty One Pilots  „Heavy Dirty Soul”

Piórkowski Michał
kl. 5 / cykl 6 letni  SM I st. w Tuchowie
nauczyciel: Rafał Pawlak
repertuar:  Eckhard Kopetzki  „Beat Buster”

Poterała Jakub
kl. 3 / OSM II st.  w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Barbara Galas
repertuar:  Mark Ronson feat. Bruno Mars „Uptown Funk”

Supeł Natan
kl. 1 / OSM II st.  w ZSM nr 4  im K. Szymanowkiego w Warszawie
nauczyciel: Stanisław Halat
repertuar:  Steve Gadd „The Solo”

Zych Mikołaj
kl. 1 / OSM II st.  w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Piotr Gliński
repertuar:  Snarky Puppy  „Lingus (We Like It Here)”

####
##

Zestaw perkusyjny do lat 21 / grupa C

Malantowicz Julian
kl. 4  PSM II st. w Jeleniej Górze
nauczyciel: Grzegorz Szymański
repertuar:  Tower of Power „This Type of Funk”

Pach Filip
kl. 5 /  Samorządowa Szkoła Muzyczna II st. w Żywcu
nauczyciel: Damian Drzymała
repertuar:  Solo na zestaw perkusyjny

Szpakowski  Antoni
kl. 5 / OSM II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Miłosz Rutkowski
repertuar: Dave Weckl  „Big B Little b”

Tymanowska  Julia
kl. 6  PSM II st. w Piotrkowie Trybunalskim
nauczyciel: Kamil Miszewski
repertuar:  Hank Levy  „Whiplash”


Werbel  do lat 12 / grupa A

Choma Stanisław
kl. 4 / cykl 6 letni  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze - Cieplicach
nauczyciel: Jakub Bogdanowicz
repertuar:  Murray Houllif  „1 General Eisenhower”

Grycel Mikołaj
kl. 5 / cykl 6 letni  ZPSM w Bielsku Białej
nauczyciel: Andrzej Ziętek
repertuar:  James L. Moore  „Don Que”

Kowalczyk Szymon
kl. 5 / cykl 6 letni  PSM I st. im. K. Kurpińskiego we Wschowie
nauczyciel: Wojciech Kowalczyk
repertuar:  Lalo Davila  „Rin Ten Ten”

Olech Szymon
kl. 2 / OSM I st. w ZSM im. F. Rybickiego w Tychach
nauczyciel: Mateusz Misiak
repertuar:  Edward Freytag  “Seven and Six”

Pelc  Michał
kl. 2 / cykl 6 letni  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze - Cieplicach
nauczyciel: Tomasz Kujawa
repertuar:  Keith Dudek „The Right Start”

Ponikowski Mateusz
kl. 3 / OSM I st.  im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Krystian Skubała
repertuar:  Edward Freytag  „Date@Eight”

Rudziński Gabriel
kl. 2 / OSM I st. nr 2 we Wrocławiu
nauczyciel: Jacek Muzioł
repertuar:  Edward Freytag  ”The Witch is Dead”

Smoliński Julian
kl. 4 / OSM I st. nr 2 we Wrocławiu
nauczyciel: Jacek Muzioł
repertuar:  Edward Freytag  „Paraflams”

Zasowski  Konrad
kl. 4 / cykl 6 letni  PSM I st. im. K. Kurpińskiego we Wschowie
nauczyciel: Wojciech Kowalczyk
repertuar:  Edwrad Freytag   „Syncoswim”

######

Werbel  do lat 16 / grupa B

Bałwas Borys
kl. 5 / cykl 6 letni  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze - Cieplicach
nauczyciel: Tomasz Kujawa
repertuar:  Marty Hurley „The Bomb”

Barczyk Karol
kl. 7 / OSM I st. nr 3 we Wrocławiu
nauczyciel: Michał Polak
repertuar:  Dariusz Kaliszuk ”Etiuda 12868”

Chmielowski Radosław
kl. 4/ OSM II st.  im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Miłosz Rutkowski
repertuar:  Edward Freytag  „BOD and JFC”

Czerniec Maria
kl. 6/ cykl 6 letni Pyrzycka Szkoła Muzyczna I st.
nauczyciel: Tomasz Andrzejewski
repertuar:  John Beck “Colonial Capers”

Dzięciołowski  Marcel
kl. 1 / OSM II st.  w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Piotr Gliński
repertuar:  Jay Wanamaker  „Cyclone”

Flisikowski Marcel
kl. 1/ OSM II st.  im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Krystian Skubała
repertuar:  Marty Hurley  „The Bomb”

Jabłoński Stanisław
kl.2 / POSM II st. w Szczecinie
nauczyciel: Dariusz Jagiełło
repertuar:  John S. Pratt  ”Jolting John”

Jaskólski Szymon
kl. 1 / OSM II st.  w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Barbara Galas
repertuar:  John S. Pratt  „Drum Corps on Parade”

Kajmowicz Hubert
kl. 5 / cykl 6 letni  SM I st. w Tuchowie
nauczyciel: Rafał Pawlak
repertuar:  Marty Hurley ”Lava Flow”


Klag Wojciech
kl. 7 / OSM I st. im. I.J.Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Leon Olejniczak
repertuar:  arr. Claus Hessler ”Another Slow Scotch”

Lichwa Joachim
kl. 8/ OSM I i II st.  im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Krystian Skubała
repertuar:  Marty Hurley  „The Bomb”

Likowski Tymon
kl. 2 / SM II st.  w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Piotr Gliński
repertuar:  John Maines  „Git’n Jiggy with It”

Matuszewska Natalia
kl. 5 / cykl 6 letni  PSM I st. im. K. Kurpińskiego we Wschowie
nauczyciel: Wojciech Kowalczyk
repertuar:  Lalo Davila  „You’re 17 not 21!”

Mikołajczyk Nadia
kl. 4/ OSM II st.  im. F. Chopina w Bytomiu
nauczyciel: Adam Bonk
repertuar:  Jay Wanamaker  „Struttin”

Ośmiałowski Hubert
kl. 1 / OSM II st. im K. Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Krystian Skubała
repertuar: Marty Hurley „The Bomb”

Pietrzyk Łucja
kl. 3 / ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Piotr Gliński
repertuar:  Dirkjan van Groningen   „Mood”

Poterała Jakub
kl. 3 / OSM II st.  w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Barbara Galas
repertuar:  John S. Pratt „Gladstone Cadets”

Starkiewicz Hubert
kl.2 / OSM II st. w ZPSM im F. Nowowiejskiego w Szczecinie
nauczyciel: Dariusz Jagiełło
repertuar:  John S. Pratt  ”Drum Corps on Parade”

Supeł Natan

kl. 1 / OSM II st.  w ZSM nr 4  im K. Szymanowkiego w Warszawie
nauczyciel: Stanisław Halat
repertuar:  Marty Hurley  „The Mambo King”


Szawracki Franciszek
kl.2 / OSM II st. w ZPSM im F. Nowowiejskiego w Szczecinie
nauczyciel: Dariusz Jagiełło
repertuar:  Jay Wanamaker  ”Struttin”

Zych Mikołaj
kl. 1 / OSM II st.  w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Piotr Gliński
repertuar:  John Beck  „J.R. Special”

####
##

Werbel  do lat 21 / grupa C

Kościańska  Wiktoria
kl.6 / POSM II st. w Szczecinie
nauczyciel: Dariusz Jagiełło
repertuar:  Marty Hurley   ”The Tower of Terror”

Koźniewski Bartłomiej

kl. 4/ OSM II st. im F. Chopina  w Bytomiu
nauczyciel: Wojciech Herzyk
repertuar:  Arnold F. Riedhammer  „The Challenge”

Sierenberg Weronika

kl.6 / PSM II st. we Wrocławiu
nauczyciel: Zbigniew Wojciechowski
repertuar:  Dustin i Derek Schletzer   ”Googlyelmo’s Quest for Glory”

Tymanowska  Julia
kl. 6  PSM II st. w Piotrkowie Trybunalskim
nauczyciel: Kamil Miszewski
repertuar:  Mitch Markovich  „Tornado”

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego