harmonogram - drumbattle

Idź do spisu treści

Menu główne

harmonogram

konfrontacje









Czwartek 18.05.2017


godz.  10:00 – 11:30

Rapacz Fryderyk(zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 2 OSM I st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Krzysztof Palmowski
Lindsay Stirling “Arena”
Survivor „Eye of the Tiger”

Rapacz Maurycy (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 5 OSM I st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Krzysztof Palmowski
Juan Tizol / Duke Ellington „Caravan”
Sade “Smooth operator”

Kozłowski Jakub (zestaw perkusyjny do lat 12)
OSM I st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Krzysztof Palmowski
Arturo Sandoval „Cha-cha-cha”
Skunk Anansie “Twisted”

Maruniak Erwin (zestaw perkusyjny do lat 12)
OSM I st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Krzysztof Palmowski
Photony „Przytulam tę chwilę”
Tequilla / La Cucaracha

Muniak Bartosz (zestaw perkusyjny do lat 12)
PSM I st. w Zgorzelcu
Nauczyciel: Krzysztof Palmowski
Amy Winehouse „You know I’m no good”
Sarah Watts “Water Lilies”

Politowski Jacek(zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl.6 cykl 6-letni PSM I st. nr 2 im. F. Chopina we Wrocławiu
Nauczyciel: Radosław Jędraś
Yamaha – szkoła gry   „Song nr 1”
Yamaha – szkoła gry   „Song nr 2”


godz.  12:00 – 13:30
Brzeźnicki Filip (werbel do lat 12)
Kl. 3 cykl 6-letni PSM I st.

im. W. Lutosławskiego w Nysie
Nauczyciel: Urszula Przywara
E. Keune „Etiuda”
C. Wilcoxon „Rhythmania”

Budziński Mikołaj (werbel do lat 12)
Kl. 2 cykl 4-letni SM I st. nr 2

im. F. Chopina we Wrocławiu
Nauczyciel: Jacek Muzioł
A. Polachowski „Etiuda”
C. Wilcoxon „Solo nr 15”

Moskal Miłosz (werbel do lat 16)
Kl. 6 cykl 6-letni PSM I st.

im. W. Lutosławskiego w Nysie
Nauczyciel: Urszula Przywara
M. Hurley “First flight”
C. Wilcoxon „Yankee Doodle Stout”

Grześkowiak Michał (werbel do lat 16)
Kl.2 cykl 4-letni SM I st. nr 2 im. F. Chopina

we Wrocławiu
Nauczyciel: Radosław Jędraś
A.Polachowski „Etiuda nr 1”
C. Wilcoxon „Solo nr 15”

Palimąka Amelia (werbel do lat 16)
Kl. 1 OSM II st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Jacek Muzioł
E. Keune „Etiuda nr 52”
C. Wilcoxon „Solo nr 18”

Tomaszewski Tadeusz (werbel do lat 16)
Kl. 2 OSM II st. im. K. Szymanowskiego

we Wrocławiu
Nauczyciel: Andrzej Waloszczyk
S. Duggan „Method to my madness”
G. Mortensen “March-Cadenza for Snare Drum”

Smolski Karol (werbel do lat 21)
Kl. 5 OSM II st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Jacek Muzioł
W. Skowera „Etiuda”
C. Wilcoxon „Solo nr 141”


godz.  14:00 – 15:00
Chmielowski Radosław (werbel do lat 12)
Kl. 6 cykl 6-letni SM I st. nr 3 im. M. Zduniak

we Wrocławiu
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
A.Cirone Etiuda nr 21 z „Portraits in Rhythm”
C.S. Wilcoxon “The Yankee Doodle Stomp”

Szymański Damian (werbel do lat 16)
Kl. 1  PSM II st. im. St. Moniuszki

w Jeleniej Górze
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
B. Lyllof „Arhus Etude No. 9”
D. Kaliszuk “Tarabaning Trio
 
(Alicja Krajewska – bęben marszowy,
Hubert Cel – tom tomy)

Schier Xavier (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. 6 cykl 6-letni SM I st. nr 3 im. M. Zduniak

we Wrocławiu
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
Dżem „
Do kołyski
Carlos Santana „Corazon espinado”

(Radosław Chmielowski – instr. perkusyjne)

Cel Hubert (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. 3 PSM II st. im. St. Moniuszki

w Jeleniej Górze
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
R
.Charles / M. Bolton „Georgia on Me Mind”
Carlos
Santana / Eric Clapton „The Calling”



Harmonogram
KONFRONTACJI W GRZE NA ZESTAWIE PERKUSYJNYM I WERBLU
DRUMBATTLE 2017 LEGNICA




Piątek 19.05.2017


godz.  9:00 – 10:00

Supeł Natan (werbel do lat 12)
Kl. 3 cykl 6-letni PSM I st. im. H. Wieniawskiego w Warszawie
Ćwiczenie 47
Rudimental regiment

Piela Jakub (werbel do lat 16)
Kl. 5 cykl 6-letni PSM I st. im. W. Rowickiego

w Żywcu
Nauczyciel: Damian Drzymała
J. Zegalski „Etiuda nr 1”
J. Beck „Double Timing”

Szyszko Łukasz (werbel do lat 16)
Kl. 4 POSM w ZSM im. M.J. Żebrowskiego

w Częstochowie
Nauczyciel: Marcin Serwaciński
J. Delecluse „Etiuda 1” z „Douze Etudes pour Caisse-Claire”
M. Lynch „Solo nr 18 Odyssey II”

Przybyłowicz Michał (werbel do lat 21)
Kl. 5 POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie
Nauczyciel: Artur Ciborowski
S. Fink „Salut de Genewe” cz. 1 Moderato
Arthur L. Cappio “Billy”

Woźniakowski Kacper (werbel do lat 21)
Kl. 5 POSM w ZSM im. M.J. Żebrowskiego

w Częstochowie
Nauczyciel: Marcin Serwaciński
J. Whitlock „In – Pulse”
M. Colgrass  „Six Unaccompanied Solos – Solo nr 1”


godz.  10:
30 – 11:30
Supeł Natan (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 3 cykl 6-letni PSM I st. im. H. Wieniawskiego

w Warszawie
niemaGOtu „Ne mądrość świata tego Marana tha!”
Alvaro Soler "El Camino"

Maciejewski Tomasz
(zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 1 cykl 6-letni PSM I st. w Sierpcu
Nauczyciel: Mikołaj Graczyk
Yamaha Drums 1 "Song 9"
Dreamy Ballad

Nowacki Maciej (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. 2 SM II st. w ZSM im. St. Moniuszki w Łodzi
Nauczyciel: Dariusz Kaśnicki
Nerve „Analog Native”
Stonkatank „Satisfight”

Droszcz Wiktor (zestaw perkusyjny do lat 16)
Inowrocław
Metallica „Fade to Black”
Metallica “Seek and destroy”


godz.  12:00 – 13:00
Piela Jakub (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. 5 cykl 6-letni PSM I st. im. W. Rowickiego

w Żywcu
Nauczyciel: Damian Drzymała
Vienna Big Band Maschine “Waiting for Love”
M. Houllif “Today sounds for Drumset – solo nr 4”

Płócienniczak Michał
(zestaw perkusyjny do lat 16)
Szkoła Muzyczna Yamaha Bielany Wrocławskie
Nauczyciel: Piotr Zarecki, Michał Dudek
Mark Ronson/ Bruno Mars "Uptown Funk"
Dżem "Sen o Victorii"

Wojciechowski David(zestaw
perkusyjny  
do lat
21)

Siekierzyce
Anastasis „Płaszcz”
Anastasis „Twoje Słowo”

Rykała Olaf (zestaw perkusyjny do lat 21)
Kl. 5 SM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
Nauczyciel: Krzysztof Jaguszewski
Brotherly „System”
Robert Glasper „Smells like teen spilit”















Sobota  20.05.2017


godz.  9:00 – 10:00

Barczyk Karol (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl.3 OSM I st. nr 3 im. M. Zduniak

we Wrocławiu
Nauczyciel: Michał Polak
Bon Jovi „You Give Love a Bad Name”
Bossa Nova

Bujak Filip (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl.5 OSM I st. nr 3 im. M. Zduniak

we Wrocławiu
Nauczyciel: Michał Polak
Rick Latham „Solo nr 1”
Europe „The Final Countdown”

Froń Szymon (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. 2 PSM II st. w Stalowej Woli
Nauczyciel: Szymon Pater
Avanged Seven Fold “
So Far Away”
Duke Ellington “Caravan”

Muzioł Mateusz (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. 2 Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Nauczyciel: Zbigniew Lewandowski
Dave Weckl „The Talk-Down”
Dennis Chambers „Make Me”

10:30 - 11:45

Pieniążek Jan (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. 2 PSM II st. w ZPSM w Bielsku Białej
Nauczyciel: Andrzej Ziętek
Dave Weckl „Big B little b”
Vienna Big Band Machine “Gettin’ the rhythm”

Dziurdzia Maciej(zestaw perkusyjny do lat21)
Drumclinic Wrocław
Nauczyciel: Bartłomiej Libera
Dżem „Najemnik”
Michael Jackson „Earth Song”

Jugo Jakub (zestaw perkusyjny do lat 21)
Kl. 4 Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Nauczyciel: Zbigniew Lewandowski
Peter Erskine „Bulgaria”
John Scofield / Dennis Chambers  „Trim”

Grębosz Adrian (zestaw perkusyjny do lat 21)
Kl. 5 PSM II st. im. St. Moniuszki
w Jeleniej Górze
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
Blake Tyson / G. Szymański “Vertical River”
(Alicja Krajewska – fortepian/marimba,
Hubert Cel – wibrafon)
Missy Elliott “Get Ur Freak On”

Żmija Karol (zestaw perkusyjny do lat 21)
Kl. 4 PSM II st. w Bielsku Białej
Nauczyciel: Andrzej Ziętek
Benny Greb „Grebfruit”
Steve Houghton „Ya’ Gotta Try”


godz. 1
2:15 - 13:15
Froń Szymon (werbel do lat 16)
Kl. 2 PSM II st. w Stalowej Woli
Nauczyciel: Szymon Pater
J. Whitlock „In – Pulse”
E. Novotney „A minute of news”


Szczechowski Patryk (werbel do lat 16)
Kl. 2 SM II st. w Radomiu
Nauczyciel: Barbara Galas
E. Novotney „A Minute of News”
S. Duggan “Method To My Madness”

Prasek Anna (werbel do lat 16)
Kl. 4 SM II st. w Radomiu
Nauczyciel: Piotr Gliński
J. Delecluse  „Douze Etudes pour Caisse –Claire”
S. Duggan “Method To My Madness”

Muzioł Mateusz (werbel do lat 16)
Kl. 2 Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Nauczyciel: Zbigniew Lewandowski
W.J. Schinstine „Three Ply”
J. Beck „Colonial Capers”

Pieniążek Jan (werbel do lat 16)
Kl. 2 PSM II st. w ZPSM w Bielsku Białej
Nauczyciel: Andrzej Ziętek
J. Delecluse  Etiuda nr 1 z „Douze Etudes pour Caisse –Claire”
S. Duggan “Method To My Madness”

Leszkiewicz Szymon (werbel do lat 21)
Kl. OSM II st.  im. K. Szymanowskiego

we Wrocławiu
Nauczyciel: Miłosz Rutkowski
D. Kaliszuk „12868”
W. Reifeneder „Crossover”

Żmija Karol (werbel do lat 21)
Kl. 4 PSM II st. w Bielsku Białej
Nauczyciel: Andrzej Ziętek
M. Markovich „Tornado”
Miachael R. Leu „Koncert werblowy”

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego