harmonogram - drumbattle

Idź do spisu treści

Menu główne

harmonogram

konkurs

Czwartek 16.05.2019

Godz.
10:00 – 11:00
Supeł Natan (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 5 ZPSM nr 4 w Warszawie
Nauczyciel: Stanisław Halat
M. Jackson „Smooth Criminal”
L. Davila „Philly Drum Solo” - Natan Songo Edit

Rudziński Marcel (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 2 OSM I st.  im. F. Chopina  w ZS nr 9

we Wrocławiu
Nauczyciel: Radosław Jędraś
Metallica „Fuel”
Metallica „Nothing Else Matters”

Smoliński Julian  (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 2 OSM I st.  im F. Chopina w ZS nr 9

we Wrocławiu
Nauczyciel: Jacek Muzioł
M. Jackson „Beat It”
The White Stripes  „Seven Nation Army”

Jankowy Jakub (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 1 OSM I st. w ZSM w Legnicy

Make Music School Wrocław
Nauczyciel: Jacek Muzioł / Marceli Foltan
Twenty One Pilots  „
Heathens”
Bruno Mars „Locked out of Heaven”


Godz. 11:30 – 12:30
Supeł Natan (werbel do lat 12)
Kl. 5 ZPSM nr 4 w Warszawie
Nauczyciel: Stanisław Halat
A. Cappio „The Charger”
M. Hurley „Lava Flow”

Szablowski Karol   (werbel do lat 12)
Kl. 4  SM I st. w ZSM im I.J. Paderweskiego

w Tarnowie
Nauczyciel: Sylwester Malinowski
M. Hurley „Lava Flow”
M. Hurley „Ground I”

Kajmowicz Hubert (werbel do lat 12)
Kl. 3 SM I st. w Tuchowie
Nauczyciel: Rafał Pawlak
E. Kopetzki  „Thunder Roll”
M. Savage „The Genie”

Stańczyk Sebastian (werbel do lat 12)
Kl. 6 SM I st. w Tuchowie
Nauczyciel: Rafał Pawlak
W. Skowera „Etiuda 63”
J. Beck „Colonial Capers”

Sierenberg Weronika (werbel do lat 21)
Kl. 4 SM II st. im. R. Bukowskiego

we Wrocławiu
Nauczyciel: Zbigniew Wojciechowski
J. Delecluse „Etiuda nr 1”
M. Markovich „The Winner”

Tomaszewski  Tadeusz (werbel do lat 21)
Kl.4  OSM II st. im. K. Szymanowskiego

we Wrocławiu
Nauczyciel: Miłosz Rutkowski
N.J.Zivković „Pezzo da Concerto No.1”
S.Duggan „Popeye”


Godz. 13:00 – 14:00
Szpakowski  Antoni (zestaw perk
. do lat 16)
Kl. 3 OSM II st. im. K. Szymanowskiego

we Wrocławiu
A. Rayski "A.J. 2015"
K. Powell "Drumless track"

Dobrzyński Piotr (zestaw perkusyjny do lat 16)
Szkoła Muzyczna Yamaha w Zielonej Górze
Nauczyciel: Marek Wesołowski
Apocalyptica „The Unforgiven”
K. Rodriguez „Thoughts”

Mikos Dawid  (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. 3 SM I st. w Tuchowie
Nauczyciel: Rafał Pawlak
V. Lopez „Get In On”
D. Weckl “Shuffle”

Kajmowicz Hubert (zestaw perk
. do lat 12)
Kl. 3 SM I st. w Tuchowie
Nauczyciel: Rafał Pawlak
R. Ford “Vehicle”
D. Weckl “Sixteenth –Note Feel”

Szablowski Karol   (zestaw perk
. do lat 12)
Kl. 4  SM I st. w ZSM im I.J. Paderweskiego

w Tarnowie
Nauczyciel: Sylwester Malinowski
Paramore  „Ain’t It Fun”
I. Rubin/T. Igoe „Groove 80 – Slow”



Piątek 17.05.2019

Godz.
9:00 – 10:00
Andrzejewski Jan (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. OSM I st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Krzysztof Palmowski
Motion Less in White „Voices”
Imagine Dragons “Natural”

Rybicki Igor (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. OSM I st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Krzysztof Palmowski
Mr. Big „Anything for You”
Mr. Big “Undertow”

Świrski Jakub (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. OSM I st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Krzysztof Palmowski
Nirvana „Smells  Like Teen Spirit”
Bon Jovi “Always”

Kozłowski Kuba  (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 4 OSM I st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Krzysztof Palmowski
F. Sinatra „Sway”
T. Huggens „Fascinating Drums”


Godz. 1
0:30 – 11:30
Dębski Tymon (zestaw perkusyjny do lat 12)
Yamaha Szkoła Muzyczna  Bielany Wrocławskie
Nauczyciel: Paweł Nienadowski
H. Levy (arr. E. Morales)  „Whiplash”
K. Clarkson  „Behind these Hazel Eyes”

Kalinowski Szymon (zestaw perk. do lat 12)
Yamaha Szkoła Muzyczna  Bielany Wrocławskie
Nauczyciel: Paweł Nienadowski
Survivor „Eye of the Tiger”
A.Zucha “Byłaś serca biciem”

Serwiński Adam (zestaw perkusyjny do lat 12)
Polkowickie Centrum Animacji
Nauczyciel: Paweł Czerwiński
Solo perkusyjne
Red Hot Chili Peppers  „Snow”

Ratka Tomasz (zestaw perkusyjny do lat 16)
Polkowickie Centrum Animacji
Nauczyciel: Paweł Czerwiński
Hozier „Take me to Church”
The White Stripes  “Seven Nation Army”

Kulak Jakub (zestaw perkusyjny do lat 21)
Polkowickie Centrum Animacji
Nauczyciel: Paweł Czerwiński
Solo perkusyjne
Metallica „One”


Godz. 12:00 - 13:00
Brzeźnicki Filip (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 5 PSM I st. im. W. Lutosławskiego w Nysie
Nauczyciel: Urszula Przywara
A. Forbes  „Funk”
A. Keys  „If I Ain’t Got You”

Rudnicki Marcel (zestaw perkusyjny do lat 16)
Polkowickie Centrum Animacji
Nauczyciel: Paweł Czerwiński
Skillet „Monster”
Imagine Dragons „Radioactive”

Kuriata Natalia (zestaw perkusyjny do lat 16)
Polkowickie Centrum Animacji
Nauczyciel: Paweł Czerwiński
Margaret „Byle jak”
E. Farna „Cicho”

Pieniążek Jan  (zestaw perkusyjny do lat 21)
Kl. 4 PSM II st. w Bielsku Białej
Nauczyciel: Wojciech Herzyk
M. Guiliana / G. Parlato „Inter-are”
M. Garstka “Garstka Funk”


Godz. 13:
30 – 14:30
Bałwas Borys (werbel do lat 12)
Kl.
3 PSM I st. im. J. Garści  
w Jeleniej Górze - Cieplicach
Nauczyciel: Tomasz Kujawa
E. Keune "Etiuda 55"
D. Kaliszuk "Flams"

Grycel Mikołaj (werbel do lat 12)
Kl. 3 OSM I st. w ZPSM im. St. Moniuszki

w Bielsku Białej
Nauczyciel: Andrzej Ziętek
J. M. Roy „On the Edge”
J.S. Pratt “Dexterity”

Brzeźnicki Filip (werbel do lat 12)
Kl. 5 PSM I st. im. W. Lutosławskiego w Nysie
Nauczyciel: Urszula Przywara
S. Stokes „Totally Stoked”
B. Lyllof „Arhus Etude No.9”

Malantowicz Julian (werbel do lat 16)
Kl.
2 PSM  II st. im. St. Moniuszki
w Jeleniej Górze
Nauczyciel: Tomasz Kujawa
D. Kaliszuk „Snare Solo No. 1”
E. Keune „Etiuda 95”

Klyszcz Mateusz (werbel do lat 21)
Kl.4 PSM II st. w ZPSM im. St. Moniuszki

w Bielsku Białej
Nauczyciel: Andrzej Ziętek
A. F. Riedhammer „The Challenge for Snare Drum cz.1”
J. Campbell “Mr. M Dedicated to Mitch Markovich”

Pieniążek Jan  (werbel do lat 21)
Kl. 4 PSM II st. w ZPSM im. St. Moniuszki  

w Bielsku Białej
Nauczyciel: Wojciech Herzyk
N. J. Zivković „Pezzo da Concerto No. 1”
K. Skubała „Groovitation”  


Sobota  18.05.2019

Godz.9:00 – 10:00
Barczyk Karol (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 5 OSM I st. im. prof. M. Zduniak w ZS nr 20

we Wrocławiu
Nauczyciel: Michał Polak
C. Santana  „Corazon Espinado”
R. Latham „Solo nr 1”

Polak Miłosz (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 2 OSM I st. im. prof. M. Zduniak w ZS nr 20

we Wrocławiu
Nauczyciel: Michał Polak
Europe „The Final Countdown”
Sting  “Englishman in New York”

Kurek Karol  (zestaw perkusyjny do lat 12)
Wrocław
System of a Down „Toxicity”
Tool “Schism”

###

Barczyk Karol (werbel do lat 12)
Kl. 5 OSM I st. im. prof. M. Zduniak w ZS nr 20

we Wrocławiu
Nauczyciel: Michał Polak
E. Keune „Etiuda 102”
J.S.Pratt „Drum Corps on Parade”


Godz. 10:30 - 11:30
Wilski Bartosz (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 1 Porębskie Ognisko Muzyczne w Porębie
Nauczyciel: Marek Burda
AC/DC „Highway to Hell”
B. Adams „Run to You”

Kwapisz Bartosz  (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 2 Porębskie Ognisko Muzyczne w Porębie
Nauczyciel: Marek Burda
AC/DC „Thunderstruck”
Metallica "Nothing Else Matter"

Wójcik Jakub (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. 4 Porębskie Ognisko Muzyczne w Porębie
Nauczyciel: Marek Burda
Toto „Africa”
Farba „Zagubiony Książe”

Rynio Zuzanna (zestaw perkusyjny do lat 21)
Kl. 2 Wrocławska Szkoła Jazzu

i Muzyki Rozrywkowej
Nauczyciel: Zbigniew Lewandowski
Tower of Power „Pocketful of Soul”
Dream Theater  “Wither”


Godz. 12:00 – 13:00
Porzycka Weronika (zestaw perk
. do lat 12)
Kl. 4 PSM I st. im W. Rowickiego w Żywcu
Nuczyciel: Damian Drzymała
Red Hot Chili Peppers „Californications”
Arr. D. Drzymała “Solo”

Sikorski Antoni (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 2 PZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy
Nauczyciel: Grzegorz Sikorski
M. Mainieri „Sara’s Touch”
V. Feldman (opr. G. Sikorski) „Rockavibabe”

Sikorski Ignacy (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. 4 PZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy
Nauczyciel: Grzegorz Sikorski
B. Maseli „All You Want”
P. Prado “Patricia Cha-cha”

Cieślak Łukasz  (zestaw perkusyjny do lat 12 )
Kl. 3 PSM I st. w Chełmnie
Twenty One Pilots „Cancer”
B. Mars „24 K Magic”


Godz. 13:30 – 14:00
Nowacki Maciej (zestaw perkusyjny do lat 21)
Kl. 4 PSM II st. w Łodzi
Nauczyciel: Dariusz Kaśnicki
Chłopcy Kontra Basia „Piosenki z repertuaru zespołu”
Stonkatank „Boundaries”

Call Aaron (zestaw perkusyjny do lat 21)
Kl. 1 SM II st. w ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Krzysztof Palmowski
Gojira „Silvera”
Tool  „Vocarious”









Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego